Hakkımızda

1992 yılında Karaköy Perşembe Pazarında kurulan SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ, SMKSEAL markası altında 30 yılı aşkın süredir imalat ve ithalat tecrübesiyle Mekanik Salmastra sektörüne hakim şirketlerden biridir. Alanında ki yenilikleri takip ederek her geçen gün üretim ve teknoloji alanında kendisini geliştiren firmamız muadil ürünlerin yanında kendi tasarımı olan mekanik salmastralarında üretimini yapmaktadır.

SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ ithalatını ve üretimini yaptığı 80’i aşkın Mekanik Salmastra modeli ve 1000’i aşkın standart ölçüsüyle Türkiye’de sektöründeki en geniş ürün yelpazesine sahip firmadır. Firmamız gıda, boya, tekstil ve gemi sektörünün yanı sıra su pompaları, atık su pompaları, asit pompaları ve endüstriyel pompalarda kullanılan her türlü mekanik salmastra ihtiyacına çözüm sunmaktadır.

İmalatını yapmış olduğumuz bir diğer ürün olan Döner Başlıklar (Rotary Joint) yerli üretim olup, ürünlerimizin tamamı çalışma şartlarına uygun olarak özel tasarlanmış test makinelerimizde basınç ve sızdırmazlık testlerine tabi tutularak müşterilerimize teslim edilmektedir. 30 yılı aşkın Mekanik Salmastra tecrübesini elinde bulunduran firmamız Döner Başlık (Rotary Joint) sektöründe hızla ilerlemektedir.

Firmamız hizmet sunduğu mekanik salmastra alanı dışında sızdırmazlık alanında Türkiye’nin öncü firmalarından Suptex Yağ Keçeleri’nin ana bayiliğini de yapmaktadır. Döner mil, Hidrolik ve Pnömatik keçe konusunda 50 yılı aşkın tecrübeye sahip SUPTEX Yağ Keçeleri sahip olduğu modern üretim teknolojisi ile sektördeki her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Saygılarımızla,
SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ

Video

Kapat